Jelentkezés a 2013/2014-es tanév 1. osztályába

 
2013. január 6, vasárnap 19:15

Tisztelt Szülők! 

Az idei évben is szeretettel várjuk a leendő első osztályosok jelentkezését iskolánkba. Beiratkozási szándékukat a kitöltött jelentkezési lap leadásával jelezhetik, melyet az iskola titkárságán lehet leadni! Jelentkezési lapok az iskolában és a plébániákon kérhetők, vagy a honlapról letölthetők. Az iskola 1. évfolyamára való jelentkezési lap leadási határideje: 2013. február 8., péntek.

jelentkezési lap

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár