Virágos köszöntő a Kálvárián

 
2013. december 10, kedd 12:58

Minden esztendőben a Szeplőtelen fogantatás napjához legközelebb eső vasárnapon a katolikus iskola nevelői, szülei, a diákok képviselői, a Rózsafüzér Társulat tagjaival együtt elzarándokolnak a sárvári Hegyközségben álló Szűzanya szobrához.

Ez ebben az évben december 8-ára esett. A délutáni órában megtartott köszöntőn Orbán István kanonok-plébános köszöntötte a zarándokokat. A bevezető gondolatokat követően imádsággal, Mária énekekkel köszöntötték a Szűzanyát, majd ezt követően a csoportok képviselői virágcsokrokat helyeztek el a szobornál.

Ezt követően köszöntötték Majsa János mérnök urat és családját, aki tervező munkájával és anyagi támogatásával már többször részt vett a Kálvária templom felújításában. Az Egyházközség jelenlegi feladata három stáció rossz állagának helyreállítása lesz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár