Természetismeret versenyek

 
2015. május 21, csütörtök 15:56

2015. április 17-én rendezték meg Szombathelyen a Kaán Károly természetismereti verseny megyei fordulóját. Iskolánkat Oláh Rebeka Lídia és Harami Olivér 6. az osztályos tanulók képviselték. A versenyzők az életközösségekről, a nemzeti parkokról a Természetbúvár folyóirat megjelölt cikkeiből kaptak írásbeli feladatokat.
Oláh Rebeka Lídia 9. Harami Olivér 12. helyezést
2015.április 25-én került sor Szombathelyen a Herman Ottó biológia verseny megyei fordulójára. Iskolánkat Megmondja Júlia 7. osztályos tanuló képviselte. A 36 versenyző közül a 10. helyezést érte el. Gratulálunk a versenyzőknek. Felkészítő tanáruk: Brodszky Péterné

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár