VIRÁGVASÁRNAPI BARKASZENTELŐ KÖRMENET SÁRVÁRON

 
2018. március 26, hétfő 00:08

Virágvasárnap délelőtt 10 órakor a sárvári Szent László Plébániatemplom előtti téren barkaszentelést tartottak. A sorfalat a Szent László Katolikus Általános Iskola leendő harmadikos elsőáldozói alkották. Az őket korban megelőző első és második osztályos tanulók elkísérték őket ezen a jeles napon. Az Egyházközség képviselői is kezükben szentelt barkaággal vonulva emlékeztek meg Jézus Jeruzsálembe való bevonulásáról. A szentmisét Orbán István kanonok és Huszár Balázs káplán celebrálta.

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár