FINTA SÁNDOR SZAVALÓVERSENY

 
2018. április 7, szombat 15:12

 

Két tanulónk újabb hírnevet szerzett iskolánknak. Finta Sándor, író, költő, tantó, a Püspöki Elemi Iskola címzetes igazgatója tiszteletére rendezett szavalóversenyen, melyet a Brenner János Általános Iskola és Gimnáziumban rendeztek Fliegler Ábel 5. A osztályos tanuló ARANY, Kollár Kitti 6. B osztályos tanuló EZÜST minősítést kapott. A versmondó versenyen részt vett Finta Sándor unokája, Dr. Császár Tamás, aki a rendezvény végén egy meglepetéssel szolgált: ő is értékelte a diákok versmondását. A felső tagozatos kategóriában egy tanulónak külön jutalmat adott, amelyet Fliegler Ábel, iskolánk diákja vehetett át. Az ő szavalata tetszett legjobban a díszvendégnek. Gratulálunk a diákoknak a szép eredményhez! Felkészítő pedagógus: Nagy Péterné

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár