Technika, életvitel és gyakorlat tantárgyi dunántúli verseny Vas megyei fordulója

 
2019. február 17, vasárnap 11:40

 

 

Ismerem a technikai környezetemet” –

Technika, életvitel és gyakorlat tantárgyi dunántúli verseny Vas megyei fordulója

2019.02.14-én Szombathelyen a  Megyeháza dísztermében rendezték meg az „Ismerem a technikai környezetemet” – Technika, életvitel és gyakorlat tantárgyi dunántúli verseny Vas megyei fordulóját. A versenyre Vas megye több városából és falvakból is érkeztek a kis versenyzők, összesen 53 fő, hogy összemérjék tudásukat.

A versenyt két korcsoportban indította a Zalaegerszegi POK, 5-6. osztályosok illetve 7-8. osztályos tanulók részére. A Szent László Katolikus Általános Iskola az I. korcsoportban képviseltette magát 4 tanulóval: Rouchon Dorián 5.a,  Németh Richárd 5.b, Fonyódi Léna 6.a és Kolonics Zoé 6.b osztályos tanulókkal, akik a decemberi helyi megmérettetésben a legjobb eredményeket érték el. A verseny az épített tér témakörben került kiírásra, amire tanulóink nagyon lelkesen készültek.

A köszöntőt, Majthényi László a Vas Megyei Közgyűlés elnöke mondta, majd 50 perc keretében kellet megoldani a feladatokat a versenyzőknek. Minden korcsoportban csak egy első helyezett lesz aki továbbjut. A verseny végén Dr. Balázsy Péter megyei jegyző részéről a Vármegyeháza történelmi bemutatására került sor, majd ajándékkönyvek kiosztásával jutalmazták a megjelent diákokat.

Felkészítő pedagógus: Németh László szaktanár

 

 

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár