JUTALMAZOTTAINK 2019

 
2019. július 13, szombat 17:21

Te Deum

A Te Deum megfelelő alkalom arra, hogy a kapott kegyelmekért hálát adjunk. Így volt ez a 2018-2019-es tanév zárásaként a Szent László-templomban.

A Himnusz eléneklése után Ördög Tibor, az iskola igazgatója köszöntötte a tanulókat, szülőket, nevelőket, városvezetőket. Beszédében kiemelte a tanulmányi munka eredményességét, a tanulók kitartását. A legjobbak a nevelőtestület dicséretét kapták. A templomban vehették át jutalomkönyvüket példamutató magatartásukért, szorgalmukért, kimagasló tanulmányi eredményükért, és elért versenyeredményeikért.

A könyvek átadása után alapítványi és egyesületi kitüntetésekre került sor.

A Sárvári Oltalmazó Kezek Egyesület oklevél és ajándékutalvány-jutalmát Kálmán Gábor 8. b osztályos tanuló kapta.

Az iskola Alapítványa minden évben egy alsós és egy felsős diákot jutalmaz oklevéllel és ajándékutalvánnyal. Idén Martonfalvi Emma 4 b. osztályos tanuló és Samu Marcell 7.a osztályos tanuló vehette át az elismerést.

Az iskola a végzőseinek Szent László-plakettet adományozhat. Ezt azok a tanulók kaphatják meg, akik az iskolában eltöltött 8 tanév során kitűnő tanulmányi munkájukkal, sporttevékenységükkel illetve kulturális tevékenységükkel kimagasló színvonalon teljesítettek. Ebben a tanévben Farkas Júlia 8. b osztályos tanuló, Kálmán Gábor 8.b osztályos tanuló, Németh Kristóf 8.a osztályos tanuló részesült jutalomban.

A jutalmak kiosztása után Ördög Tibor igazgató bezárta a tanévet. Ezt követően diákok, tanárok, szülők, hívek együtt részt vettek az Úrnapi szentmisén és a körmeneten.

Jutalmazott, díjazott tanulóink

A tanévzáró Te Deumon a következő tanulóink vehették át az Iskola, az Alapítvány illetve a SOKE elismerését.

Farkas Júlia 8. b osztályos tanuló példamutató magatartásáért, szorgalmáért, kitűnő tanulmányi eredményéért, versenyen elért kimagasló helyezéséért, kiemelkedő sportteljesítményéért nevelőtestületi dicséretben és

Szent László-plakett elismerésben részesült. A Szent László-plakettet Ördög Tibor igazgatótól vehette át.

Kálmán Gábor 8. b osztályos tanuló példamutató magatartásáért, szorgalmáért, kitűnő tanulmányi eredményéért, versenyen elért kimagasló helyezéséért, lelkes, önzetlen közösségi munkájáért, kitartó, áldozatos templomi szolgálatáért nevelőtestületi dicséretben és Szent László-plakett elismerésben részesült. A Szent László-plakettet Ördög Tibor igazgatótól vehette át. Az ünnepségen átadásra került az iskola SOKE jutalma is, melyet szintén Kálmán Gábor 8. b osztályos tanuló vehetett át. A kitüntetést Nagyné Molnár Rózsa, a SOKE elnöke adta át.

Németh Kristóf 8. a osztályos tanuló példamutató magatartásáért, szorgalmáért, kitűnő tanulmányi eredményéért, versenyen elért kimagasló helyezéséért, kitartó, áldozatos templomi szolgálatáért nevelőtestületi dicséretben és Szent László-plakett elismerésben részesült. A Szent László-plakettet Ördög Tibor igazgatótól vehette átA Szent László Katolikus Általános Iskola Alapítványának dicséretében részesült kiemelkedő tevékenységéért, tanulmányi munkájáért Martonfalvi Emma 4. b osztályos tanuló valamint Samu Marcell 7.a osztályos tanuló. A díjat Wimmer Roland plébános adta át.

Szívből gratulálunk a tanulóknak!

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár