MOCORGÓ 2. SZENT MÁRTON NYOMÁBAN

 
2019. november 15, péntek 21:40

Mocorgó 2.

Iskolánk jeles hagyományai közé tartozik Szent Márton napjának megünneplése. Az idén, november 11-e estéjén 22. alkalommal világította be Sárvár utcáit lampionjaink meleg fénye.

A menet iskolánk főbejáratától – a korhű ruhába öltözött Szent Mártont követve – a Szent László templomig haladt. A nagycsoportos óvodásokat  a  magunk készítette lampionokkal vártuk az iskola udvarán. Több százan vonultunk zenekari kíséret mellett iskolánk tanulóival, szülőkkel, érdeklődőkkel együtt . A leendő elsősök Szent Mártontól csokitallért kaptak. A templomban pedig mostani elsőseink  tanítóiktól vehették át  Talentumos okleveleiket , így váltak iskolánk teljes jogú diákjaivá. 

Legközelebb december 13-án  várjuk az óvodásokat iskolánkba.

A FOTÓKAT KÉSZÍTETTE BENKŐ SÁNDOR

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár