REGÖSÖK HÚRJÁN

 
2020. szeptember 27, vasárnap 20:15

A „Regösök húrján” országos vers- és prózamondó verseny országos döntője

2020.szeptember 26-án, szombaton rendezték Budapesten a Fővárosi Művelődési Házban  a „Regösök húrján” országos vers- és prózamondó verseny országos döntőjét, melyen iskolánkból Fliegler Ábel és Sipos Dorina 8.A osztályos tanulók vehettek részt.

Az egész napos rendezvényen, gálán a zsűri tagjai voltak: Tóth Zsóka, Radnóti-díjas előadóművész, Lutter Imre, a Magyar Versmondók Egyesületének elnöke, valamint Takács Bence, előadóművész-műsorvezető, tanár. Diákjaink szuggesztíven, erős érzelmekkel telítve adták elő versüket, melynek nagy sikere volt. A nemes „küzdelemben” mindketten EZÜST minősítést szereztek.

Szívből gratulálunk a versmondóknak és a felkészítőjüknek, Nagy Péterné tanárnőnek!

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár