ORSZÁGOS TÖRTÉNELEM TANULMÁNYI VERSENY EREDMÉNYEI

 
2021. június 14, hétfő 20:33

Az Országos történelem tanulmányi verseny eredményei

Az ELTE Savaria Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központ a 2020/2021. tanévben is meghirdette az Országos történelem tanulmányi versenyt a 7-8. évfolyamos diákok részére.A verseny témája:Magyarország története és az egyetemes történelem a XVIII-XIX. században.

Az iskolai fordulón a versenyzők saját iskolájukban vehettek részt és az értékelés is a szaktanárok közreműködésével a helyszínen történt. A következő fordulóba jutáshoz legalább 70%-os teljesítményt kellett elérni. Az idei tanévben 258 iskola vett részt a versenyen, kb. 2500 tanuló indult az iskolai fordulón. A megyei fordulóba országosan 385 tanuló jutott be. Iskolánkból három tanuló jutott a megyei fordulóban, név szerint: Kertész Dominik (8.A.), Kárpáti Ákos Zoltán (8.A.) és Tóth Dominik (7.A.). Felkészítő tanáruk: Nagy Miklós

Gratulálunk tanulóink megyei versenybe történő továbbjutásához és az elért eredményükhöz! Felkészítésük diákjaink sikeres tehetséggondozásához járult hozzá.

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár