TANULÓK EREDMÉNYES RÉSZVÉTELE XXIX.TELEKI PÁL KÁRPÁT-MEDENCEI FÖLDRAJZ-FÖLDTAN VERSENYEN

 
2021. június 14, hétfő 20:59

Tanulóink eredményes részvétele a XXIX. Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Versenyen

Magyar Természettudományi Társulat a 2020/2021. tanévben is meghirdette a Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Versenyt. Iskolánkból öt tanuló nevezett be a versenyre a hetedik évfolyamból. A 7.A. osztályból Mesterházi Zsombor, Rouchon Dorián, Wächter Gyula Valter (felkészítő tanáruk Nagy Miklós) és a 7.B. osztályból Kövi Richárd és Németh Richárd (felkészítő tanáruk Erős János) írta meg 2021. február 17-én az iskolai forduló feladatlapját. Színvonalas eredmények születtek az iskolai fordulón, amelynek alapján mind az öt tanuló továbbjutott a megyei fordulóba.

A járvánnyal és a digitális körülményekkel dacolva a tanulóink felkészülten indultak el a 2021 áprilisában megrendezésre kerülő megyei fordulónak, amelyen a következő eredmények születtek:

NévVas megyei helyezés
Wächter Gyula Valter3.
Németh Richárd5.
Kövi Richárd9.
Rouchon Dorián10.
Mesterházi Zsombor12.

A Tanulók közül Wächter Gyula Valter 7.A. osztályos tanuló jutott tovább az országos döntőbe, amely 2021. május 21-énkerült megrendezésre. A 7. évfolyam 34 résztvevője közül Wächter Gyula Valter tanulónk a 17. helyezést érte el. Felkészítő tanár: Nagy Miklós.

Gratulálunk Tanulóink nagyon sikeres és eredményes részvételéért, felkészítő Tanáraiknak pedig a színvonalas szakmai munkájukhoz!

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár