KOMMUNIKÁCIÓ A CSALÁDBAN ÉS AZ ISKOLÁBAN

 
2021. november 20, szombat 11:40

Éger Csaba pszichológus Kommunikáció a családban, iskolában; Megértjük vagy félreértjük egymást? címmel tartott előadást iskolánkban az alsós szülőknek, pedagógusoknak.

A szép számban összegyűlt szülők előtt az előadó beszélt a kisgyermek fizikai és érzelmi szükségleteiről, annak családon belüli kielégítéséről, szó volt egy olyan rendszerelméletről, mely szerint a családon belüli mozgások, tevékenységek a későbbi generációk életére is erősen hatnak. Családunk működését meg kell érteni, hogy stratégiákat tudjunk felállítani később, amikor válaszokat keresünk, vagy megoldásokat egy-egy problémára. A szülők kérdéseire a pszichológus kimerítő válaszokat adott az eladása végén. Tavasszal folytatódik az alsós szülők számára a előadás-sorozat, és november 23-án 17:00-kor online formában Éger Csaba a felsős szülőket szólítja meg gondolataival.

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár