LELKI EGÉSZSÉG HETE FELSŐSÖK RÉSZÉRE

 
2021. november 20, szombat 12:32

Németh Andrea c. r. őrnagy, a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Alosztályának munkatársa érdekes előadásokat tartott 2021. november 11-én iskolánkban  a 7-8. osztályos tanulók számára.

A bűnmegelőzési szakember beszélt a biztonságos internethasználat fontosságáról; a közösségi oldalak, valamint a diákok által gyakran használt alkalmazások veszélyeiről. Oktató film segítségével mutatott rá az internet veszélyeire. Interaktív órák keretében kapcsolódtak be a gyerekek a prevenciós előadásokba.

Nagy Eszter, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Ergonómia és Pszichológia Tanszék egyetemi tanársegédje,tréner 2021. november 11-én „Érzékenyítés az önegyüttérzés segítségével » címmel tartott játékos foglalkozásokat az  5-6. osztályaink számára.

A játékos egymásra hangolódás után több kérdés megválaszolásával jöttek rá a gyerekek, hogy nem lehet kirekeszteni senkit; egy-egy csoport önmagát fejlesztve él, és nem egymás ellen. Sok mosolyt csalt a foglakozás vezetője a gyermekarcokra, és a végén egy kicsit a lélek felé tartó utazást is tehettek a jelenlévők.

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár