KAPCSOLAT AZ OSZTRÁK PARTNERISKOLÁVAL

 
2022. április 1, péntek 20:45

Kapcsolat az osztrák partneriskolával

Már ideje terveztük, hogy újjáélesztjük a régi kapcsolatot az eberaui iskolával a Schulpartnerschaft Josefiunum Eberau – Szent Laszló Katolikus Általanos Iskola, Sárvár projekt keretében.


A közös weblap itt található: https://padlet.com/nadineszeplafleur1/BIG_inn_AT_HU_B2

A projekt témája az erdő, így az első online találkozónkat is e téma köré építettük fel. A bemutatkozás után, amelyet az osztrák-magyar gyerekek videón elkészítettek, következett a közös internetes játék. https://padlet.com/julia_gyoengyoes/24cddqt84egxqt8v

Az első menetben a mi iskolánk válogatott csapata jeleskedett, a másodikban az osztrák ötödikesek voltak az ügyesebbek. A kezdeti izgalom után hamar oldódott a hangulat. Két tanárnőjükkel további programokat is tervezünk. A májusi közös túráig még több online találkozóra számítunk.

A következő alkalomra mi készülünk a bemutatkozó videókkal, amibe az iskola angolosait is bevonjuk. Jelenlegi csapatunk:

Wellner Ferenc, Szabó Máté, Kövi Rajmund, Martonfalvi Marcell (4. o.), Császár Gergő, Németh Botond, Wächter Csongor, Molnár Zoé, Mórocz Júlia, Kálmán Hanna, Gilicz Emma, Németh Zsófia, Monostori Emma, Dobai Luca (6. o.), Mesterházi Zsombor, Németh Richárd, Kövi Richárd, Bincze Lili (8. o.)

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár