ORSZÁGOS TÖRTÉNELEM TANULMÁNYI VERSENY EREDMÉNYEI

 
2022. április 13, szerda 15:53

Az Országos történelem tanulmányi verseny Vas megyei fordulójának eredményei

Eötvös Loránd Tudományegyetem Savaria Regionális Pedagógiai Szolgáltató és Kutató Központja a 2021/2022. tanévben is meghirdette az Országos történelem tanulmányi versenyt a 7-8. évfolyamos diákok részére.

A verseny témája, ismeretanyaga magyar történelemből a magyarság őstörténetétől az Árpád-ház kihalásáig tartó időszakot, az egyetemes történelem esetében Jézus születésétől a középkor végéig terjedő századokat fogta át.

Az iskolai forduló után a megyei fordulóba országosan 303 tanuló jutott be. Vas megyéből 17 tanuló írta meg a megyei forduló feladatlapját az iskolájában. A megyei forduló dolgozatait az országos versenybizottság által felkért szakértők javították ki. Iskolánkból kettő tanuló jutott a megyei fordulóba, amelyen diákjaink eredményesen vettek részt. Martonfalvi Emma 7. B osztályos tanuló 3. helyezést, Kóczán Réka 7. B osztályos tanuló 6. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk: Nagy Miklós.

Gratulálunk tanulóink megyei versenybe történő továbbjutásához és az elért eredményükhöz! Felkészítésük diákjaink sikeres tehetséggondozásához járult hozzá.

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár