MEGEMLÉKEZÉS SZENTMISÉVEL

 
2023. november 7, kedd 13:42

November 6-án az egész iskola közössége ünnepi koncelebrált szentmisén vett részt a városi nagytemplomban.

Imádkoztunk elhunyt tanárainkért. Megemlékeztünk elhunyt diákjainkról, akik a falak között növekedtek tudásban, emberségben és hitben. Imádkoztunk elhunyt szüleinkért, nagyszüleinkért, családtagjainkért, akik szeretetükkel, áldozatukkal, gondoskodással vettek körül bennünket. Imádkoztunk barátainkért, ismerőseinkért, hogy általuk Isten szeretetét és jóságát érezhettük meg.

A szentmise végén Várhelyi Tamás plébános, Óra Krisztián, az iskola lelkivezetője és Kirchknopf Gergely káplán elismerő oklevelet adott át Lakatos Petra 7. osztályos tanulónak az októberi rózsafüzéreket való buzgó, példamutató helytállásáért. Petrát az iskola közössége elismerő tapsban részesített.

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár