PEDAGÓGUSNAP – KITÜNTETÉSEKET ADTAK ÁT A VÁROSHÁZÁN

 
2024. június 5, szerda 09:22

Sárvár Város Önkormányzata pedagógusnap alkalmából felköszöntötte a város pedagógusait.Iskolánkból.

Gárdonyi Géza emlékérmet kapott Némethné Csonka Ildikó kollégánk, lelkiismeretes, megbízható katolikus tanári munkájáért, tanítványaival elért versenyeredményeiért, a munkatársait és az iskolavezetést egyaránt nagyban segítő pedagógusi munkájáért.A tantestületünk – titkos szavazással – Hidegh Lászlóné, Éva nénit tartotta méltónak a Barabás György emlékéremre.Mindkét kollégánknak szívből gratulálunk!

Ossza meg másokkal is!

Belépés a Mozanaplóba

Iskolánk közelebbről


Archívum

 
 

A weboldal további használatával jóváhagyja a cookie-k használatát. további információ

A weboldal cookie-kat(sütiket) használ, amik segítenek a lehető legjobb szolgáltatás nyújtásában. Kattintson a Jóváhagy gombra, ha elfogadja a cookie-k használatát

Bezár