Patikanap
Június 3-án, a Patikanap keretében iskolánk 2.b osztálya ellátogatott a sárvári Megváltó Gyógyszertárba, ahol megnézhették, hol tárolják a gyógyszereket, vitaminokat.
Hol és hogyan készítik a gyógyszertári keverékeket, kenőcsöket. Ők is keverhettek, mérhettek. Végül nyalókákat, süteményeket kaptak ajándékba.





